musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Sportinė pramoga su „Peliukų” grupės tėveliais

„Sveikata – ne viskas, tačiau be jos – viskas niekas“

     H.Mahler

        Sveikata – darnos matas. Tobulo kūno ir kilnios dvasios darna – tai pamatas, ant kurio klojamas tolesnis vaiko gyvenimas, todėl sveikata reikia rūpintis nuo mažens, kad ją ugdydami, saugodami ir puoselėtume suformuotume sveiką gyvenimo būdą. Už vaikų auklėjimą, ugdymą ir sveikatą atsakingi tėvai, pedagogai ir medikai. Nuo vaikystės suformuoti sveikos gyvensenos įgūdžiai išliks tolesniame jų gyvenime.

        Niūrų rudens trečiadienio vakarą į aktų salę susirinko „Peliukai” su savo namiškiais. Čia įstaigos neformaliojo ugdymo mokytoja ekspertė Kristina Geišienė pravedė sportinę pramogą „Rudenėlio takeliu”.

Pasportavę, kupini teigiamų emocijų, džiugios nuotaikos, vaikai dalijosi įspūdžiais apie pergales. Iš vaikų lūpų girdėjosi: „aš su tėčiu”, „matei, kokia mano mama greita”, „mes su mama laimėjom” ir t.t. Kiekvienam, ypač vaikui, šeima yra saugumas ir laimė, ramybės oazė. Labai džiaugiamės, kad mūsų darželio bendruomenė prisideda prie šeimos vertybių pamatų puoselėjimo ir sveikos gyvensenos ugdymo.

Užfiksuotos akimirkos

Informacija ikimokyklinio ugdymo mokytojų Irenos ir Vaidos