Menu Close

Paskatinimai ir apdovanojimai

Džiaugiamės ir didžiuojamės BĮ Kauno lopšelio-darželio „Rasytė” logopede eksperte Egle Žičkuviene.
 

“Kauno švietimo inovacijų centras tęsia unikalią tradiciją, renkant ir apdovanojant ryškiausias metų asmenybes – švietėjus. Šiemet jubiliejinė 20-oji apdovanojimų šventė „Metų švietėjas“ vyko vasario 1 d. Kauno kino centre „Romuva“. Kasmet įvertinama su Kauno švietimo inovacijų centru bendradarbiavusių pedagogų praktikų švietėjiška, metodinė veikla, inovacijų skleidimas siekiant ugdymo kokybės, nuolatinė inovacijų paieška, efektyvus bendradarbiavimas su Kauno švietimo bendruomene dalijantis vertinga patirtimi su Kauno miesto mokytojais. Apdovanojamas labiausiai tais metais nusipelnęs mokytojas, kuriam suteikiamas „Metų švietėjo“ titulas.”


…Jums vis lemta sutikti mažus,
Prisirišti prie jų ir pamilt,
Užauginti jaunystės sparnus..
Ir paspaudus rankas išsiskirt…
Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių, kurie paįvairina kasdienybę ir kuriais matuojama gyvenimo kelionė. Jų būna ir smagių, ir liūdnų, reikalingų ir nereikalingų, prasmingų ir neturinčių ilgalaikės prasmės. Tačiau tik per tai mes sužinome gyvenimo kainą ir kas jis yra.
Džiaugiamės ir sveikiname „Karlsono mažylių“ grupės mokytoją metodininkę Audronę Domanaitienę papildžius Metų Mokytojo gretas mūsų įstaigoje.
Šia proga linkime dalintis savo
Žiniomis,
Meile
ir Tikėjimu.
Pagarbiai,
Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ bendruomenė

Aktyviai dalyvaudama Respublikiniame projekte „Olimpinė karta“, įstaiga tapo nominacijos „Metų Olimpinė įstaiga – 2017“ laureate, neformaliojo ugdymo mokytoja Kristina Geišienė – nominacijos „Metų pedagogas -2018“ nugalėtoja.


Už aukštus vaikų pasiekimus, dirbant su specialiųjų poreikių vaikais, logopedė ekspertė Eglė Žičkuvienė 2017 m. apdovanota „Metų mokytojo” premija.


Už aukštus pasiekimus, stiprinant vaikų sveikatą, neformaliojo ugdymo mokytoja Kristina Geišienė tapo „Metų mokytoja 2014″.

 

Skip to content