musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

SAUGŪS „KIŠKUČIAI”

       Nereikia tikėtis, kad tave visur kas nors apsaugos, reikia saugotis ir pačiam, o ypač saugoti savo vaikus. Saugaus eismo įgūdžiai, įgyti vaikystėje, formuoja vaiko nuostatą ateityje saugiai elgtis kelyje, bei būti atsakingais eismo dalyviais. Todėl sužinojusi, kad mūsų vaikai šią savaitę mokosi saugaus elgesio gatvėje, pakviesta mūsų mielų auklėtojų aplankiau “Kiškučius”.

        atsv  ats  atsvai

      Visą savaitę kartu su auklėtojomis žaidimų, pokalbių, praktinių užduočių, susitikimų su policijos inspektore metu įgijo žinių apie saugų eismą kelyje, pakartojo šviesoforo, atšvaitų, kelio ženklų reikšmę. Todėl dar kartą prisiminėme, kodėl reikia atšvaito, kaip jį nešioti. O po to pasigaminome patys savo atšvaitus su ausytėmis iš tikrų šviesą atspindinčių juostelių. Atėjau nešina lagaminą. Vaikai spėliojo, kas gi slepiasi tame lagamine. O jame slėpėsi siuvimo mašina. Gaminome atšvaitą – kiškutį. Vaikai ant paruoštų juostelių klijavo nosytę, ūsus, piešė akytes ir siuvo ausytes. Kiekvienas išbandė siuvimo amato. Užsiėmimo metu vaikai turėjo galimybę parodyti savo kruopštumą bei kūrybiškumo įgūdžius patys susikurdami ir pasigamindami atšvaitą. Aktyviai ir noriai gamino atšvaitus, žinodami jų svarbą ir reikšmę kelyje. Vaikai džiaugėsi ir didžiavosi savo darbais.

     Veiklos pabaigoje Jonuko mama visus pavaišino saldėsiais ir atviravo kaip gera ir jauku pas „Kiškučius“. „Kiškučiai” nuoširdžiai dėkoja Jono mamai už saugią, skanią, nuoširdžią veiklą.

atsvait

Informacija Jono mamytės,

nuotraukos ikimokyklinio ugdymo mokytojų: Vaidos ir Agnės