Sportinė pramoga su tėvais ,,Moliūgo pramanai“

Judrūs žaidimai, įvairios estafetės vaikams visada suteikia dideles emocijas. O jeigu kartu sportuoja ir lenktyniauja tėveliai – tai dviguba šventė, todėl ,,Karlsono mažylių“ grupės priešmokyklinukai nekantraudami laukė sportinės pramogos, kurioje turėjo dalyvauti ir tėveliai.

    Na, jei tėtis ar mama darbuose užtruko, juos pakeitė ūgtelėję broliukai ir sesutės. Linksmus žaidimus ir estafetes su netradicinėmis priemonėmis parinko neformaliojo ugdymo mokytoja Kristina. Po bendro apšilimo tėveliai savo vikrumą demonstravo žaisdami žaidimą ,,Pagauk draugo lazdą“, o vaikai vikriai sukiojosi po salę ieškodami ,,moliūgėliams“ namelių. Po emocingų žaidimų sekė estafetės. Tėvelių ir vaikų komandos lenktyniavo tarpusavyje, kas greičiau sukabins vaikų pieštus moliūgus ant lanko. Emocijos buvo tokios didelės, kad sunku buvo suprasti, kas pirmauja, kas atsilieka. Vėliau buvo nutarta sudaryti mišrias tėvų-vaikų komandas. Mat, tėveliams teko tempti savo vaikučius, kaip kokius moliūgus, ant maišų ir kuo greičiau, kad kiti neaplenktų. Paskui, tarsi kokiems prekeiviams, teko nešti net po tris ,,moliūgus“ pirmyn ir atgal ir jokiu būdu neišmesti. Tačiau smagiausias ir daugiausiai emocijų sukėlęs buvo vaikų ir tėvų tinklinis su balionais. Šventės pabaigoje vaikučiai buvo apdovanoti simboliniais prizais o tėveliams buvo skirti vaikų piešinukai, kurių kitoje pusėje vaikai užrašė Kotrynos pasakyti žodžius ,,Ačiū, mama, tėti, už smagiai praleistą laiką kartu.“

Vaikų mintys:

,,Su tėveliais mušinėjom per tinklą balionus. Tėveliai sumušė į mūsų pusę balionus. Mes pralaimėjom“, – apgailestavo Dovydas.

,,Mano tėtis tempė ant maišo mane. Įsikabinau į rankenas ir stipriai laikiausi. Man tai patiko“, – įspūdžiais dalinosi Tomas.

,,Tėtis paskubėjo ant posūkio ir aš parkritau ant šono. Skaudžiai“, – pasiguodė Kotryna.

                                                collage_photocat-3

             Informacija ir nuotraukos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Audronės Domanaitienės