musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Pirmasis žurnalo ,,Karlsonas ir mažyliai“ numeris

            ,,Ar žinote, kuo knyga skiriasi nuo žurnalo?“ – vos įžengusi į grupę paklausė Vyčio mama Justina. ,,O kas yra žurnalas?“  – nesulaukusi atsakymo vėl paklausė Justina.  

            Drąsiausia iš visų pasirodė Elzė B. ir visiems  paaiškino: ,,Žurnalas – tai, kur viskas aprašyta“.

            Visi grupės vaikai pritarė, apsidžiaugę, kad klausimas jau atsakytas.

            Mama Justina dirba žurnalų leidykloje, todėl mielai papasakojo vaikams, kad žurnaluose rašomi straipsniai apie aktualius dalykus: madą, keliones, grožį, šou žvaigždes ir t.t. Žurnalus, kaip ir knygas, kuria redaktoriai. Jie sugalvoja, kas bus rašoma žurnale, o tada darbus paskirsto žurnalistams. Justina taip pat žurnalistė ir rašo straipsnius. Tačiau, atėjusi į grupę, ji ėmėsi redaktorės vaidmens ir nutarė išleisti žurnalą apie ,,Karlsono mažylių“ grupę. Išdalino visiems darbus, kas ką turi nupiešti, mat, priešmokyklinukai  nelabai moka rašyti. Kol vaikai vykdė redaktorės Justinos nurodymus, ji pati, pasikvietusi po du vaikučius, mokė juos, kaip reikia rengti interviu, naudojant patį tikriausią diktofoną. Kai darbai buvo atlikti, mama Justina susirinkusi paruoštą medžiagą, išskubėjo į redakciją, o ,,karlsoniukai“ liko laukti pirmojo žurnalo numerio.

          Pirmadienio rytą, atlydėjusi sūnų į darželį, mama Justina įteikė vaikams pirmąjį ir vienintelį žurnalo ,,Karlsonas ir mažyliai“ numerį.

          Dėkojame Vyčio mamytei Justinai už savanorystę grupėje.

collage_photocat-ii

             Nuotraukos ir informacija priešmokyklinio ugdymo mokytojos A.Domanaitienės