Menu Close

KIMOCHIS

Kimochis – japoniškai šis žodis reiškia jausmą (kimochi), darželyje, mums šis žodis reiškia dar ir emocinio intelekto programos valandėles.

Programą darželyje vykdome jau ne pirmus metus, ir turime pasidžiaugti, kiek daug vaikai išmoksta ir pasipraktikuoja dalyvaudami šioje programoje. Šiais metais su Kimochis draugais susipažino ir draugavo “Žiogelių” ir “Lapiukų” gr. vaikai, bei jų mokytojos: Agnė, Rasa ir Irena kartu į kelionę leidosi ir kelią rodė psichologė Deimantė. Programą pabaigėme, tad dalinamės akimirkomis iš paskutiniosios valandėlės – šventės.
Smagaus žiūrėjimo ♥

Peržiūrėti video

“Kimochis”

illustrations-characterproportions_2015

                                   kimochis

SUSIPAŽINKIME!  Mūsų ugdymo įstaigoje jau ne vienerius metus vykdoma žaisminga, vaikų pamėgta socialinio – emocinio mokymo ir charakterio ugdymo programa – „Kimochis“. Neįprastas pavadinimas, tačiau ką jis išties reiškia? – Japonų kalboje Ki-Mo-Chees reiškia jausmą.

Programos metu atkleidžiama kaip atpažinti ir valdyti emocijas (savikontrolės), rūpintis ir padėti kitiems, kurti pozityvius santykius, priimti atsakingus sprendimus ir konstruktyviai suvaldyti sudėtingas situacijas, įgyti pasitikėjimo savimi, išmokti spręsti keblias socialines – emocines situacijas. Kiekvieną savaitę numatomi du kartai, kai vyksta Kimochis valandėlės.

Programos temas visą laiką lydi penki personažai – žaislai: Balandė Meilė, Debesėlis, Lipšniakojė, Vikšrelis ir Katė. Kiekvienas iš jų turi skirtingą asmenybę, temperamentą, kaip ir visi vaikai!

 

Programa lopšelyje – darželyje:

  • Nuo 2018 – 2019 m.m. pradėjome diegti ankstyvosios prevencinės „Kimochis“ programos elementus. 
  • Nuo 2020 – iki šių metų, nuosekliai įgyvendinama programa organizuojant „Kimochis valandėles“

 

Daugiau apie Kimochis programos diegima, valandėles 2021 -2022 m., dalinasi Psichologė Deimantė  Peržiūrėti

 

Oficialus Kimochis internetinis puslapis: https://www.kimochis.com/

Skip to content