musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

DRAUGŲ SUSITIKIMAS

         Ankstyvą gegužės 9 – osios rytą „Peliukų” grupės vaikai išsiruošė į svečius – lopšelį-darželį „Žingsnelis”. Mus maloniai priėmė „Gandriukų” grupė, kuri buvo paruošusi K. Kubilinsko pasakos „Agė melagė” vaidinimą.
         Kosto Kubilinsko kūryba pamokanti. „Agė melagė“ – linksmas, nuotaikingas kūrinėlis apie mergaitę, kuri taip melavo, tiek gudravo, kad net visi žaisliukai ir skanėstai neapsikentė ir nuo jos pabėgo.

         Susitikimo pradžioje „Gandriukų” grupės auklėtoja Kristina pasiūlė vaikams „rungtynes“: „žiūrovai ir aktoriai”. „Peliukai” turėjo įdėmiai ir tyliai stebėti vaidinimą, o „Gandriukai” vaidinti. 
      „Peliukai” blizgančiomis akimis stebėjo, kaip drąsiai „Gandriukų” grupės draugai vaidina, seka ilgiausius eiliuotus tekstus. Pabaigoje „Gandriukų” grupės auklėtoja Kristina „Peliukams” uždavinėjo klausimus iš pasakos. Ąžuolas atsakė į visus.
   Muzikos mokytoja pakvietė vaikus draugystės šokiui „linksmoji gyvatėlė”.
     „Šoka linksmoji gyvatėlė aukštąjam kalnely,
     Ten vieną dieną ji prarado uodegėlę savo.
     Bet pasakyk ar būsi tu galiukas mano uodegos. Taip!“
     Šiais dainos žodžiais „Gandriukai” ir „Peliukai” susijungė į ilgą draugystės gyvatėlę. Vaikams buvo labai smagu šokti ir dūkti kartu.  Susitikimą vainikavo gera nuotaika, draugiškos vaišės.

   Nuoširdus AČIŪ „Gandriukų” grupės vaikams ir auklėtojai Kristinai Stankevičienei už kalbos turtinimą pasakojimais.

koliazas-draugu-susitikimas  Informacija ir nuotraukų koliažas ikimokyklinio ugdymo mokytojų: Vaidos Stankevičiūtės ir Irenos Žibėnienės