musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2022 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

„BORUŽIUKŲ“ POPIETĖ „MANO DIENA“

 Kauno lopšelyje – darželyje „Rasytė“ ankstyvojo amžiaus grupėje „Boružiukai“ vieną gruodžio penktadienį vyko smagi popietė su Vakarės ir Radvilės mama Lina bei vyresne sesute Eimante. 

Mamytė veiklai parinko tokias knygeles, kurios būtų naudingos, nes  tokio amžiaus vaikams dar trūksta kasdieniniam gyvenimui reikalingų įgūdžių, nesusiformavę sveikos gyvensenos pagrindai.

Labai nuotaikingai buvo skaitomos knygelės „Mano diena“ ir „Sudie, sauskelnės!“. Vaikai klausėsi, stebėjo, aptarinėjo įliustracijas,  judesiais imitavo veiksmus: prausėsi, plovė rankytės, valgė, valėsi dantukus, sportavo.

dsci0011

 Sesutė Eimantė vaikučius pakvietė į ratelį. Visi draugiškai susikibę rankutėmis šoko, rodė ką patys moka. Vaikams buvo smagu bendrauti, dar ilgai žaidė vaizduotės žaidimų erdvėje („gamino“ maistą, serviravo stalą, „vaišinosi“).

dsci0017

„Aš, dvynukių Radvilės ir Vakarės mama su vyriasniąja dukra „Boružiukų“ grupėje vedžiau ląvinąmąją valandėlę. Su vaikučiais skaitėme knygutes, žiūrėjome paveikslėlius, bandėme atvaizduoti knygučių personažų veiklą. Manau, kad vaikučiams buvo įdomu ir naudinga  gestų ir garsų pagalba atkartoti personažų veiksmus, o man  buvo malonu pabendrauti su savo vaikučių bendraamžiais ir pasisemti gerų emocijų.

Pagarbiai, mama Lina“

Veikla vaikams buvo naudinga, įdomi, patyrė daug džiugių akimirkų. Visų vaikučių vardu dėkojame mamytei už šaunią popietę.

 

 

Informacija ir nuotraukos

Auklėtojos Loretos Dubosienės