musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

 

 

AKCIJA „DRAUGYSTĖS PASAULIS VAIKO AKIMIS“,

SKIRTA TARPTAUTINEI DRAUGO DIENAI PAMINĖTI

     Draugystė – viena iš didžiausių gyvenimo vertybių. Draugai padeda vienas kitam, pradedant gero linkinčiu patarimu ir baigiant kartu įveikiamais rimtais sunkumais. Pastaruoju metu teigiama, jog šio reiškinio mastas visuomenėje mažėja, todėl siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į draugystės svarbą, Kauno lopšelyje-darželyje „Rasytė“ vyko akcija, skirta paminėti Tarptautinei draugo dienai. Skaityti plačiau

DSCI0048    DSCI0055

Informacija ir nuotraukos socialinės pedagogės Daivos Malinauskaitės


 

Kauno lopšelis – darželis „Rasytė“ ugdytiniai paminėjo sveikatos mėnesį 

"Vasaris – svekatingumo mėnuo"

Pastaraisiais metais formuojant požiūrį į sveiką gyvenseną akcentuojama fizinės sveikatos svarba bei būdai ją gerinti. Dar neseniai manyta,  kad norint būti sveikam, reikėtų atsisakyti tam tikrų produktų, grūdintis ir aktyviai sportuoti. Vaikai auga visuomenėje, kurioje ne tik vis labiau populiarėja greito maisto užkandinės, greitėja gyvenimo tempas, daugėja įtampos bei neigiamų emocijų, vis mažiau dėmesio kreipiama kokybiškam tarpusavio bendravimui. Siekiant visapusiškos sveikatos yra svarbu ne tik fizinė, bet ir dvasinė bei socialinė gerovė. 

Kauno lopšelis-darželis „Rasytė“ pažymėdamas vasarį, sveikatingumo mėnesį, organizavo šventinę renginių savaitę „Vasaris-sveikatingumo mėnuo“, kurios tikslas įtraukti kuo daugiau vaikų ir jų tėvų į sportinę sveikatingumo veiklą. Visos savaitės metu  vyko įvairios veiklos, kurių metu auklėtojos kartu su vaikais kalbėjo apie sveiką gyvenseną, apie fizinį aktyvumą bei jo svarbą mūsų visų sveikatai, taip pat veiklų metu ugdytiniai piešia įvairias sporto šakas bei savo ir tėvelių aktyvų laisvalaikį. Visi vaikučiai turėjo galimybę pristatyti savo piešinius grupės draugams bei auklėtojoms.

 

 Parengė

Socialinė pedagogė Daiva Malinauskaitė


 

 Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ ugdytiniai paminėjo Tarptautinę saugesnio interneto dieną.

     2015 m. vasario 10 d. Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ ugdytiniai paminėjo Tarptautinę saugesnio interneto dieną. Naudojimasis kompiuteriais bei kitomis šiuolaikinėmis technologijomis tampa vis svarbesnė net ir ikimokyklinio amžiaus vaikų gyvenimo dalis. Jie mielai leidžia savo laisvalaikį žaisdami kompiuterinius žaidimus, žiūrėdami filmukus… tačiau, ar visada žino tinkamo naudojimosi kompiuteriu taisykles?

       Taigi siekiant tiek vaikučius, tiek jų tėvelius supažindinti su taisyklėmis, atsakomybėmis bei rekomendacijomis, kaip tinkamai naudotis kompiuteriu ir internetu, organizuotas Tarptautinės saugesnio interneto dienos paminėjimas. 9-oje „Karlsono mažyliai“ bei 5-oje „Voveriukai“ grupėse vaikučiai aktyviai įsitraukė bei dalinosi mintimis, kam naudingas yra kompiuteris, ką juo naudojantis galima nuveikti.  Visi vaikučiai vieningai pasisakė už tai, kad kompiuteriu reikia naudotis tik tada, kai šalia yra tėveliai, negalima sėdėti per arti kompiuterio ekrano, bei naudotis ne ilgiau, nei pusvalandį per dieną. Vėliau sukurtas taisykles piešė ir noriai pristatinėjo likusiems vaikams bei grupių auklėtojoms.

 

Parengė socialinė pedagogė

Daiva Malinauskaitė


TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA 2014 M.

2014 m. lapkričio 14 d. Kauno lopšelyje – darželyje buvo paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena.  Joje aktyviai dalyvavo ir l/d „Rasytė“  vaikai bei visa darželio bendruomenė.

Socialinė pedagogė D. Malinauskaitė, psichologė I. Markūnė bei menų pedagogė Agnė Liščiukaitytė veiklų metu kartu su vaikučiais kalbėjo apie žodžių „Tolerancija“, „Pakantumas kitiems“, „Draugystė“ reikšmes.

Žaidimų valandos metu kartu su vaikučiais buvo kuriama bei gamina „Draugystės knyga“, kurioje atsispindi vaikučių mintis bei piešiniai apie draugystę bei toleranciją kitiems.

 

Parengė

Socialinė pedagogė Daiva Malinauskaitė

 

DSC02812  DSC02833

DSC02809


Patarimai tėvams "Kaip ugdyti vaikų sveiko gyvenimo įpročius"  Parsisiųsti PDF formatu

                           Parsisiųsti PDF formatu

 

Patarimai tėvams "Kad mūsų vaikai saugiai naudotųsi kompiuteriu" Parsisiųsti PDF formatu

                              Parsisiųsti PDF formatu

PATARIMAI TĖVAMS "BENDRAVIMO INTERNETU TAISYKLĖS"Parsisiųsti PDF formatu

REKOMENDACIJOS TĖVAMS – Vaikų laisvalaikio vadyba MS Word formatu

2013 m. gegužės 17 d.

NAUDINGOS NUORODOS IEŠKANT PAPILDOMOS PAGALBOS MS Word formatu

2013 m. gegužės 17 d.

Knygelė tėvams apie smurtą prieš vaikus parsisiųsti Adobe PDF formatu

2013 m. lapkričio 22 d.

Socialinio pedagogo darbo funkcijos ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje. MS Word formatu

2013 m. gruodžio 10 d.