musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2022 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Velykų margutis

Nepriklausomai nuo to, kas jūs esate, kokį sportą pasirinkote ar kiek sėkmės pasiekėte, žaidžiant žaidimą, pasiruošiama visam gyvenimui”
Brianas Kilmeade’as
Pastebima, kad vienas iš geriausių būdų ugdyti(s) vaikui yra žaidimas. Žaidimai gali būti įvairiausi, tačiau nereikia pamiršti, jog šiuolaikinis vaikas gyvena elektroninės kultūros pasaulyje, o tai turi įtakos ir mėgstamiausios veiklos – žaidimo – pobūdžio pasikeitimui – mažieji tyrinėtojai teikia pirmenybę žaidimams planšetėje, kompiuteryje ar suaugusiųjų telefonuose. O išmaniuosiuose įrenginiuose pateikiama informacija prikausto vaiko dėmesį, vaikai imlesni pateikiamai informacijai, tad tinkamai naudojamas įrenginys gali tapti draugu, o ne priešu.
Balandžio 19-21 d., Kauno lopšelio – darželio „Rasytė“, ugdytiniai, grupių mokytojos ir jų padėjėjos dalyvavo interaktyvioje viktorinoje „Velykų margutis“. Viktorinoje buvo pasitelktos IKT (Informacinės komunikacinės technologijos): kompiuteris/ išmanioji lenta, planšetės ir Kahoot virtuali aplinka. Kahoot! naudotis yra smagu, nes dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas ir užimama vieta, o ryškios spalvos bei smagi muzika sukuria ypatingą nuotaiką. Todėl Kahoot! kūrėjai šioje virtualioje aplinkoje rengiamas viktorinas vadina mokymosi žaidimais. Vaikai kompiuterio ekrane ar išmaniojoje lentoje matė klausimus, kitas žaidžiančias komandas, viktorinos vedėjas, o planšetėse turėjo pažymėti teisingus atsakymus. Visos dalyvaujančios komandos prieš žaidimą – viktoriną prisistatė savo sukurtu šūkiu – oho! Kiek nepaprastai šaunių, vieningų komandos šūkių išgirdome – kiek daug plačių šypsenų išvydome!
Viktorina vyko trimis etapais. Pirmasis etapas – rungėsi vyresnėlių komandos, antrasis – ikimokyklinukai ir trečiasis etapas – dalyvavo patys mažiausieji lopšelio grupių ugdytiniai. Po viktorinos visus vaikus aplankė Velykų zuikiai, kurie įteikė komandoms „Oficialius Velykų Zuikio sertifikatus“, kurie patvirtina dalyvavimą viktorinoje.
Kiek daug visko buvo šiame žaidime – viktorinoje – vaikų džiugesio, klegesio, komandinio darbo, pasitarimų, samprotavimų, nuostabos, kai aplankė zuikiai! Dalinamės žaidimo – viktorinos „Velykų margutis“ akimirkomis.
Nuoširdžiai Velykų zuikučiai:
Mokytoja Vaida S.
Psichologė Deimantė T.

 

Peržiūrėti video