musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2022 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

SVEIKINAME!!!

Finišavo 2019 m. rudens STEP 0-5 programos tėvelių grupė – SVEIKINAME!

Š.m. lapkričio 27 d. įvyko paskutinis 2019 m. rudens STEP 0-5 programos grupės susitikimas!! Šiais mokslo metais rudens STEP 0-5 programą sėkmingai baigė 10 tėvelių, auginančių vaikučius nuo gimimo iki 5 metų. Valio – sveikinam!!

STEP grupė organizuojama remiantis pasaulyje populiaria programa STEP (Systematic Training for Effective Parenging), kurios metu tėvai įgyja žinių apie psichologinius vaiko raidos aspektus, tinkamą ir netinkamą vaiko elgesį bei jį lemiančias priežastis, stiprina atsakingos ir efektyvios tėvystės įgūdžius – demokratiniais principais grįsta bendravimo su vaiku būdą, pozityvius drausminimo metodus ir kt.

Keletas 2019m. rudens STEP 0-5 programos dalyvių atsiliepimų:

  • “Nauja, vertinga patirtis, padėjusi geriau suprasti savo vaiką – jo jausmus, elgesį; padėjusi pažvelgti į daugumą kasdienių situacijų vaiko akimis.”
  • “Dalyvavimas programoje sustiprino pasitikėjimą savimi priimant auklėjimo sprendimus, parodė, kad aplinkui yra daugybė tėvų, susiduriančių su panašiais auklėjimo iššūkiais ir yra daugybė būdų, kaip juos įveikti. Rekomenduoju.”
  • “Nauja patirtis ir įgytos žinios pateisino 100 proc. mano lūkesčius. Dalyvavimas programoje padėjo atrasti logiškesnius sprendimus.”
  • “Labai patiko bendravimas su kitais tėvais, produktyviai praleistas laikas ir pozityvios emocijos. Pastebėjau, kaip pagerėjo santykiai su vaikais, labiau juos suprantu, ramiau reaguoju, mažiau pykstu.”
  • “Pajutau, kaip “paaugau” kaip tėtis, santykis su vaikais tapo artimesnis, šiltesnis.”
  • “Programa puiki. Visi pasiūlyti auklėjimo būdai, priemonės ir metodai padeda įgauti pozityvumo, suteikia pasitikėjimo savimi.”
  • “Puikiai praleistas laikas su kitais tėvais, teigiamas požiūris į problemas, pozityvas. Supratau, kad yra begalė man naujų būdų, kaip spręsti problemas, išlaikant artimą santykį su vaiku.”
  • “Dalyvavimas programoje padėjo man pakeisti požiūrį į savo vaikus. Supratau, kad keisti reikia ne juos, o keistis reikia pačiam. Supratau, kad vaiko elgesys nėra tiesiog jo kaprizas.”

 Norintys pasiteirauti dėl galimybės dalyvauti STEP grupėje pavasarį, kreipkitės tiesiogiai (el. p. ingrida.markune@gmail.com, tel. 862113568)

STEP grupės vadovė

Psichologė Ingrida Markūnė

 

Užfiksuotas akimirkas rasite čia