„Lapiukų“ grupės veikla lauko klasėje, tema „Sniego tyrinėjimas“. Veiklą vedė mokytoja Agnė K.
Ugdytiniai lauko klasėje tyrinėjo sniegą ir jo savybes. Padidinamojo stiklo pagalba aiškinosi kokios formos yra snaigė. Pripildę sniegu stiklines kolbas ir nunešę į šiltą patalpą, stebėjo kiek pasidarys vandens iš pilnos kolbos sniego. Taip pat stebėjo, ar tikrai sniegas yra toks švarus.