Menu Close

Respublikinėje ikimokyklino ugdymo mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų metodinėje-praktinėje konferencijoje

Respublikinėje ikimokyklino ugdymo mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų metodinėje-praktinėje konferencijoje dalyvauja: Kauno lopšelio-darželio “Rasytė” mokytoja metodininkė Vaida S., meninio ugdymo mokytoja(šokis) Ugnė M., mokytoja metodininkė-logopedė Rūta M., logopedė ekspertė Eglė Ž.
Pristatytas pranešimas “Spalvoto garvežiuko kelionė: išgirsk, padaryk, pasakyk”.
Džiaugiamės ir didžiuojamės
Skip to content