Meškučių“ grupės edukacinė valandėlė su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Kotryna „Rankų higiena“.
Šios valandėlės metu Kotryna papasakojo ir parodė, kodėl ir kaip reikia plauti rankas. Vaikai įdėmiai klausėsi. Vėliau vyko praktinis užsiėmimas, kurio metu vaikai stebėjo mikrobus ant savo rankučių. Mikrobai buvo sėkmingai pašalinti vandens ir muilo pagalba. Ačiū visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Kotrynai 🙂
Nuotraukos ikimokyklinio ugdymo mokytojos Irenos P.
Informacija ikimokyklinio ugdymo mokytojų Irenos P. ir Ritos L.