musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2021 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Priešmokyklinukų išvyka į Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazę.

 

Tie, kas domisi irklavimo sportu, ir tie, kurie vasarą leido pramogaudami Lampėdžių vandens telkiniuose, tikrai pastebėjo Lampėdžių ežero pakrantėje atsinaujinusią, vieną moderniausių Europoje, Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazę. Lietuvoje vis labiau populiarėjant vandens sportui, irklavimo mėgėjams ir profesionalams bus sudarytos galimybės siekti naujų sporto aukštumų.

             Mūsų darželio priešmokyklinukai, olimpinės kartos projekto „Aš ir tu sportuojame kartu“ dalyviai, vieną pentadienio rytą lankėsi atsinaujinusioje irklavimo bazėje ir susipažinti su irklavimo sporto šaka. Maloniai pasitikęs vaikus, treneris papasakojo, kad irklavimas yra dviejų rūšių: akademinis ir baidarių ir kanojų. Akademinis irklavimas– sporto šaka, kurioje sportininkai irkluoja sėdėdami nugara į valties priekį ir naudoja sverto principu veikiančius vienmenčius irklus, o irkluotojų sėdynėlės, gali judėti išilgai valties ašies. Vėliau visus pakvietė vidun, kur keliais aukštais sudėtos „ilsisi“ baidarės. Vaikai dairėsi, stebėjosi nepaprasto ilgio valtimis. Sužinojo, kad baidarės yra vienvietės, dvivietės ir keturvietės. Vaikams iš karto kilo klausimas, kas galėjo tokią ilgą baidarę taip aukštai užkelti. „O kodėl valties priekyje yra bumbulas?“- toliau smalsavo priešmokyklinukai. Treneris vos spėjo suktis, atsakinėdamas į vaikų klausimus. Po to visi panoro pasimatuoti irkluotojų liemenes. Atsirado ir tokių, kurie būtų norėję paplaukioti. Deja, ši misija buvo neįmanoma. Kai kurie berniukai tvirtai nusprendė – bus irkluotojais. Nors Kristina priminė, kad pradėti treniruotis galima tik nuo dešimties metų, šešiametis Reividas pareiškė, kad po keturių mėnesių bus jo gimimo diena ir jis jau galės lankyti irklavimą.

Vaikų išvyką vainikavo estafetės čia pat esančiame sporto aikštyne. Išbandę jėgas, įkaitę ir šiek tiek pavargę, tačiau pilni įspūdžių ir noro kada nors tapti irkluotojais, mažieji grįžo į darželį. Dėkojame Kristinai, organizavusiai šią išvyką.

irklavimo-bazeje

                                              Informacija ir nuotraukos mokytojos Audronės Domanaitienės