Menu Close

PASAULIO LIETUVIŲ INICIATYVA “LAISVĖS KAINA 2017“

             Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ „Voveriukų“ grupės bendruomenės susitikimas Skype su Panemunės  „Pienės darželio priešmokyklinukais  įvyko kovo 4 dieną 10 valandą.

laisves-kaina

Susitikimo metu kalbėjomės apie Vasario 16–osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 99-ųjų metinių renginį,  pasikeitėme nuotraukomis, video medžiaga, padainavome dainą apie Lietuvą.

Vaikai diskutavo „Kodėl  ir kaip mylime savo Tėvynę“: nes čia mes gyvename, čia gyveno mūsų tėvai ir seneliai, čia daug kraujo pralieta ginant tėvynę nuo priešų.

Viktorinos metu priešmokyklinukai atsakinėjo į  klausimus apie Lietuvos simbolius, žymius žmones. Vaikai suprato,  kad meilė nebūtinai turi reikštis dideliais darbais, kad ir maži vaikai gali mylėti savo šalį.

 

„Reikia saugoti aplinką, kad ji būtų graži, kad visur būtų tvarka, nemėtyti šiukšlių…“, – aiškino vaikams Luknė K.

„ Reikia visada švęsti Lietuvos šventes, prie namų iškelti vėliavą, eiti su tėveliais į miestą, visokius renginius“,- pasakojo Evita.

„ Mes dainavome tokias gražias dainas, ypač patiko šokis „Mes Lietuvaičiai“, apjuosėme darželį savo pačių darytomis vėliavėlėmis, tai ir parodėme, kad  mylime savo šalį“, – mąstė  Henrikas.

                Vaikai džiaugėsi galimybe Skype pabendrauti su „Pienės“ darželio vaikais, kurie pakvietė pavasarį apsilankyti pas juos, pasigėrėti Nemuno vaizdais, parku.

 

VIDEO: https://www.facebook.com/pg/kaunorasyte/videos/?ref=page_internal

           Informacija priešmokyklinio ugdymo pedagogės Aušros Leckienės

          Nuotraukos ir video medžiaga priešmokyklinio ugdymo pedagogės Laimos Golumbauskienės

ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Remigijos Kasputienės

Skip to content