Menu Close

Padėka “Boružiukų” grupės auklėtojoms

rugsejis

Sveiki mielieji, Kauno lopšelio-darželio "Rasytė" bendruomenės nariai.

Informuojame ir maloniai kviečiame į naujų mokslo metų šventės minėjimą!!!

Susimatome 2016 m. rugsėjo 1 d. 11:00 val. įstaigos kieme.

 

Primename, kad vaikučiai privalo būti atvesti 2016 m. rugsėjo 1 d. iki 10 val. Jei dėl kokių priežasčių negalite atvykti, prašome informuoti auklėtojas arba administracija tel. 362872, 363461, 362343. 

Iki malonaus.  Ir gražių šiltų dar likusių "atostogėlių". 


Nuoširdžiai dėkojame šių metų "Boružiukų" grupės vaikučių tėveliams už gerą žodį mūsų įstaigos darbuotojoms:

Auklėtojoms Loretai ir Nijolei bei auklėtojų padėjėjoms Tatjanai ir Ritai.

Padėka

Sėkmės Jūsų mažiesiems ateinančiais mokslo metais. Iki pasimatymo 🙂

 

Pagarbiai,

Adminstracija 

 


 

Skip to content