musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Mama, pažiūrėk, kaip aš moku…

Vienas. Surimtėjimas ir susikaupimas. Du. Gilus įkvėpimas. Trys. Šuolis. Kol drąsa dar neišgaravo.

Baseino vanduo pakyla. Po akimirkos išnyra maži veideliai. Pasididžiavimo juose lyg įkopus į aukščiausią gyvenimo viršūnę. Taip Šilainių baseine surengtoje atviroje treniruotėje tėvams savo pasiekimus demonstravo „Karlsonų mažyliai“. Nei maudymosi kepurės, nei nardymo akiniai nepridengė lyg vandens purslai besitaškančių džiaugsmo pliūpsnių. O džiaugtis buvo dėl ko ir besitreniruojantiems, ir stebintiems.Vieni džiūgavo, kad įsikibus į kraštą ir teliuškuojant kojomis, viena ranka dar pavyksta pamojuoti mamai ar tėčiui. Kiti, net sulaikę kvėpavimą, bandė kuo greičiau įveikti atstumą plaukiant nugara. Grybšnis vienas, du, trys, ir vėl bėgte į eilę.

Šilainių baseine

Pakeliui, aišku, papozuojant sufokusuotoms tėvelių fotokameroms. Tretiems, gyvenimo įvykis – drąsa nušokant nuo baseino krašto. Dar kitiems – gebėjimas sulaikyti kvėpavimą panėrus. Įsivaizduojant kaip sunku, kai dar neiškyli į viršų, o širdis jau rėkte rėkia: „Mama, pažiūrėk kaip aš moku“.

Pažiūrėjom ir džiaugiamės, kad mūsų maži vaikai, jau tokie drąsūs vandenyje. Kad mokosi to, ko patiems, palenkus nugarą ežero pakrantėje, taip greitai išmokyti nepavyko. Ačiū už galimybę mokytis plaukti, nardyti ir svarbiausia – jaustis saugiai vandenyje.

Pst.: Nežinau, kaip kitiems, bet pas mus po atviros treniruotės buvo pranešta: „Matei, kaip aš jau moku plaukti ir net nušoku, tai dabar jau tikrai vasarą galim važiuot ten, kur dideli baseinai ir čiuožyklos. Na, į kokią nors Turkiją ar kitur, kur šilta būna, gerai? Ar tikrai gerai?“

 

                                                      Nuotraukos ir informacija Elzės mamytės Kristinos Karlonės, LRT žurnalistės