musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

LRT televizijos reportažas “Darželio kieme – lyg paplūdymyje”  https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000112960/darzelio-kieme-lyg-papludimyje-kaune-vaikai-nuo-karscio-gaivinasi-baseinuose


Įteikti apdovanojimai už dalyvavimą projekte „Pirmieji grybšniai vandens karalystėje“

Ar teko kada girdėti istoriją apie piratą, kuris nemokėjo plaukti?

„Vieną kartą po audros, nusitvėręs už lazdos, jūroje piratas kapanojos…“, – šokio judesiais priešmokyklinukai imitavo Kapitono Flinto dainelės „O piri kiti tomba“ žodžius. Daugumai prieš akis iškilo vasaros atostogų vaizdai. O dar toks karštas birželis, net pavėsyje tvanku. Taip ir lauki savaitgalio, kada galėsi ištrūkti iš miesto kaitros ir atsikvėpti pajūry, prie ežero ar tiesiog gamtoje prie bet kokio vandens tvenkinio. Labiau už suaugusius šito laukia vaikai. Juk taip norisi išbandyti savo plaukimo įgūdžius, kuriuos įgijo metų bėgyje lankydami plaukimo užsiėmimus Šilainių baseine.

 

sventes-akimirkos

Jei ne Corona virusas, privertęs visus užsidaryti namuose, vaikų plaukimo pasiekimai būtų dar geresni. Tačiau ne tik įgūdžiai lemia sėkmę, dar labai svarbu pasitikėti savo gebėjimais. Tuo pasirūpino projekto „Pirmieji grybšniai vandens karalystėje“ organizatoriai- įstaigos direktorė Rita Vaškelienė ir pavaduotoja ugdymui Remigija Kasputienė. Jų iniciatyva vaikai buvo apdovanoti taurėmis už dalyvavimą projekte.  Vaikai džiaugėsi apdovanojimais, tėveliai labiau vertino tai, kad jų vaikai įgijo saugaus elgesio prie vandens ir plaukimo įgūdžių.

Įsibėgėjant vasarai, laisvėjant karantino apribojimams, prasideda atostogų metas. Kasdien girdžiu iš vaikų:

„Auklėtoja, mes važiuosim prie jūros“.

„Auklėtoja, mes plauksime baidarėmis“.

„Auklėtoja, aš šiandien su tėčiu eisiu į baseiną“.

Gražios jums vasaros, vaikai! Tik nepamirškite, kad ir kokie geri plaukikai esate, visada saugiau, kai šalia yra tėtis ar mama.

 

                                         Informacija ir nuotraukų koliažas mokytojos Audronės Domanaitienės