musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2021 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

IŠVYKA Į LIETUVOS SPORTO MUZIEJŲ

           Saulėtą rugsėjo 9 d. rytą „Peliukai“ išsiruošė į kelionę. Kieme jau laukė tviskantis mikroautobusas. Visi sugužėjo vidun, sėdo į vietas, užsisegė saugos diržus ir… pajudėjom.

           Muziejuje jau mūsų laukė. Pusę vaikų nusivedė į patalpą, kurioje jie „lipdėsi medalius“, o kitą pusę vaikų nuvedė į muziejų, kur supažindino su įvairiomis sporto šakomis, jų priemonėmis, trofėjais. Vaikams buvo įdomu klausytis apie alpinizmą, neįprastos ir šios sporto šakos priemonės, apranga. Dar vaikai galėjo iš arti pamatyti sportinę aprangą, kurią sportininkai vilkėjo olimpiadose. Mažieji smalsuoliai dabar žinos daugiau sporto šakų, ne vien krepšinį, futbolą, bet ir fechtavimą, rankinį, boksą, lengvąją atletiką, gimnastiką, žiemos sportą, dviračių sportą, stalo tenisą, lauko tenisą, irklavimą . Paskui grupelės apsikeitė vietomis.

          O, kas gi, išvykos „vinis“?
          -Boksas!, – visi, kaip vienas šaukia vaikai. Kai kam pavyko bokso ringe pakovoti užsidėjus pačias tikriausias bokso pirštines ir galvos šalmus.
          -Važiuoti autobusu, lipdyti! – šaukė vienas per kitą vaikai.
          Čia tai bent smagumėlis… Daugiau išvykų, daugiau įspūdžių, daugiau potyrių ir žinių.
          Už kelionę tariam AČIŪ meninio ugdymo mokytojai (šokis) Kristinai G., kad suorganizavo ekskursiją ir pasirūpino transportu.
          Filmuką sukūrė mokytoja Vaida S. (peržiūrėti video)
          Informacija ir nuotraukos mokytojos Irenos Ž.