musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2021 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Išvyka į Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejų

Išvykų nauda vaikams yra neabejotina: per keliones lavėja vaikų socialiniai, komunikacijos, globalaus mąstymo įgūdžiai, vaikai mokosi veikti komandoje, padėti vienas kitam. Keliaudami autobusais, ugdosi saugaus elgesio gatvėje ir viešajame transporte įgūdžius. Pradėję keliauti ikimokykliniame amžiuje vaikai tampa drąsesni, komunikabilesni, lengviau sprendžia problemas.

Gražų saulėtą spalio 8 dienos rytą „Peliukai“ su didžiausiu pakilimu išsiruošė į zoologijos muziejų. Mus pasitiko darbuotoja Lina ir nusivedė į edukacinę klasę. Pasijutome tarsi patekę į mišką… Aplinka pakerianti ir užburianti. Vadovė pravedė edukacinę veiklą „Dramblys turi dideles ausis, o kas neturi uodegos?“. Vaikai atpažino gyvūnus iš nuotraukų, rodomų ekrane, aiškinosi, kiek turi voras kojų, kas neturi ausų, o kas be uodegos. Malonu buvo patirti, kad vaikai daug žino apie gyvūnus, jų gyvenimo ypatumus. Ypatingai daug žinių pademonstravo Greta, Urtė, Emilijus, Vakarė ir kiti vaikai.
Pasibaigus veiklai, turėjome galimybę susipažinti su zoologijos muziejaus eksponatais. Didžiausią įspūdį vaikams paliko anakonda, strutis, lapė, vilkas ir, aišku, stambiausi ekspozicijos eksponatai: žirafa, begemotas, stumbras ir kt.
Informacija mokytojos Irenos
Video mokytojos Vaidos

Peržiūrėti video