musudarzelis

ARCHYVO SUVESTINĖ
2020 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Edukacinė valandėlė „Kaip valyti dantukus“

Matas yra priešmokyklinukas ir lanko ,,Karlsono mažylių“ grupę. Jo mamytė Indrė yra burnos higienos specialistė ir puikiai išmano, kaip reikia prižiūrėti dantukus. Ketvirtadienio rytą atvykusi į grupę, mama Indrė pasakojo vaikams apie savo darbą, rodė instrumentus, saugos priemones, kurias ji naudoja dirbdama su pacientais. Pamokė vaikus, kaip teisingai valytis dantukus, kiek pastos dėti ant šepetuko, kiek laiko ir kiek kartų per dieną juos šveisti.

Vėliau viešnia pasiūlė atlikti eksperimentą ir patikrinti, ar vaikai švariai išsivalo dantis. Tam tikslui buvo pasirinkta žalios spalvos pasta, kitaip dar vadinama ,,Šreko“ pasta. Visi stengėsi kuo švariau išsivalyti dantukus, nes Matuko mama atsinešė ir „mėlyną švieselę“, kuria pašvietus į burnytę, aiškiai matėsi nepakankamai išvalytos vietos. Kruopščiai patikrinusi dantukus viešnia pagyrė vaikus, kad puikiai atliko užduotį ir kiekvienam padovanojo po naują dantų šepetuką.

Vaikų mintys:

,,Man labiausiai patiko, kad gavom dovanų po naują dantų šepetuką“, – džiaugėsi Barbora.

,,Man tai patiko veikla, bet, kai dantis valėmės nepatiko. Tiesiog nepatiko“, – prisipažino Ąžuolas.

,,Patiko valyti plastikinius dantis su dideliu šepetuku. Ir dantys dideli buvo“, – įspūdžiais dalinosi Augustas.       new-phototastic-collage-1

                                           Informacija ir nuotraukos mokytojos Audronės Domanaitienės