Šiandien mūsų įstaigos logopedė ekspertė Eglė Žičkuvienė ir mokytoja metodininkė Vaida Stankevičiūtė dalyvauja Tarptautinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vadovų, mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų metodinėje-praktinėje konferencijoje “Ką skaito mokytojas, kad skaitytų vaikas: metodai, patirtys, atradimai ir įkvėpimai” (Vilniaus lopšelyje-darželyje “Gabijėlė” https://www.facebook.com/profile.php?id=100087616540863)
Konferencijoje pristato projektą “Knygos savaitė. Skaitymo svarba”.
