I n f o r m u o j a m e, kad dar galima registruotis į seminarą „Emocinio intelekto įgūdžių formavimas(is) ir valdymas“.
Seminaro metu aptarsime, diskutuosime ir dalinsimės patirtimi apie vaikų emocinio intelekto įgūdžių ir emocinių kompetencijų ugdymo strategijas, emocinio intelekto ir kalbos raidą.
Registracija: https://www.kaunosic.lt Registracija į renginius
Veda – Eglė Žičkuvienė, Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ logopedė ekspertė
Laikas – 2024 m. balandžio 24 d. 13.00 val.
Vieta – virtuali Zoom aplinka
Pasidalinkite informacija su kolegomis. Ačiū
Dėl platesnės informacijos kreiptis: Silvija Jockutė silvija.jockute@kaunassic.lt Tel. 8 37 200127